0224 221 18 88 - 0555 025 32 88

Vakıf Mh. 2. Vezüv Sk. No: 4/B Yıldırım/ BUR SA

info@bursacicekhaliyikama.com

Top
Image Alt

Bursa Davutdede Halı Yıkama

Bursa Davutdede Halı Yıkama hizmetinemi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz! Bursa Davutdede Halı Yıkama kuruluşundan bugüne birçok müşterisini Yıldırım’dan edinmiş, ilçede yaşayan binlerce müşterimizin halı yıkama hizmetini yaklaşık 14 yıldır sağlamaktadır.

Bursa Davutdede Halı Yıkama, Halı Yıkama firmaları’nın ilklerindendir. Birçok etkinlikte ilçemizde tanınırlığımızı artırmak adına çeşitli sponsorluklar ve etkinliklere destek veren firmamız Bursa Davutdede Halı Yıkama dendiğinde istisnasız ilk akla gelen halı yıkama servisi özelliğine sahiptir.

Son teknoloji ürünü halı yıkama parkurumuzda halılarınız özenle yıkanır ve asla başkalarının halıları ile karışmaz! Sürekli devirdaym, tamamen temiz su ile CNC makinalarımızca yıkanmakta, özel nem alıcı kurutma odalarımızda kurutulmaktadır.

“Bursa Davutdede Halı Yıkama Servisinde Halılarınız daha uzun ömürlü ve daha temiz!”

Unutmayın! Kaliteli temizlik uzman ellerde mümkündür! Bu sayfada olduğunuza göre sizde Bursa Davutdede Halı Yıkama servisi arıyorsunuz demektir. Vakit geçirmeden bizi arayın! gelip halılarınızı alalım, evinize bahar havası katacak tertemiz bir halı yıkama hizmetini Yıldırım’daki binlerce müşterimize sunduğumuz gibi size de yaşatalım.