0224 221 18 88 - 0555 025 32 88

Vakıf Mh. 2. Vezüv Sk. No: 4/B Yıldırım/ BUR SA

info@bursacicekhaliyikama.com

Top
Image Alt

Bursa Görükle Halı Yıkama

Bursa Görükle Halı Yıkama

Bu sayfada Bursa Görükle Halı Yıkama hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Bursa Görükle Halı Yıkama Bursa’da hemen hemen tüm ilçe ve mahallelere hizmet veren sayılı firmalardan biridir. Halılarınız Bursa Görükle Halı Yıkaması‘nda el değmeden endüstriyel makinalarımızda kişiye özel yıkanmaktadır.

 

Kişiye özel halı yıkama nedir?

Kişiye özel halı yıkama’nın açılımı, halılarınız asla başkalarının halıları ile karışmaz! tek bir halının sığabildiği özel üretim cnc makinalarımızca titizlikle yıkanmaktadır.Halılarınız sıkma işleminde de yine tek bir halının sığabildiği endüstriyel halı sıkmamakinalarımızda suyu alınır ve özel kurutma odalarımıza kurutmaya bırakılır.İşletmemizde CE sertifikalı Avrupa’nın en iyi halı şampuanı ERA111 ürünleri kullanılmaktadır. Era111 Antibakteriyel halı şampuanı %100 hijyen sağlar, halılarınız yıpranmaz.

 

Bursa Görükle Halı Yıkama Servisinde halılarınız zararlı kimyasallarla asla yıkanmaz!

Sizde Bursa Nilüfer’deki binlerce müşterimiz arasına katılın, halılarınız ilk günkü parlaklığında, lekesiz ve antibakteriyel olarak evinizi süslemeye devam etsin.

Bursa Görükle Halı Yıkama halkına önem veriyor, isteklerinizi ve şikayetlerinizi dikkate alarak hizmetlerini buna göre güncelliyor. Bu sayede %100 müşteri memnuniyetini hedefliyor ve buna göre çalışmalar yapıyor. Dilerseniz hemen Müşteri Yorumları sayfamızdan firmamız hakkında şikayet ve değerlendirmelerinizi yapabilir, diğer müşterilerimize firmamız hakkındaki düşüncelerinizi aktarabilirsiniz.

Neden Bursa Görükle Halı Yıkama Tercih Edilmeli?

  • Çünkü Bursa Görükle Halı Yıkama Servisi sektörde 14 yıllık deneyimi, elit, kurumsal müşteri portföyü ile İstanbul’da binlerce müşteriye %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile hizmet veriyor.
  • Bursa Görükle Halı Yıkama Avrupa’nın 1 numaralı halı şampuanı ERA111 Endüstriyel Naturemax tercih ediyor.
  • Halılarınızdaki tüm lekeleri özenle, halıya asla zarar vermeden temizliyor.
  • Bursa Görükle Halı Yıkama’da halılarınız sigortalıdır.
  • Bursa Görükle Halı Yıkama süper hızlı servis hizmeti sunuyor.
  • Güler yüzlü hizmet anlayışı ile hareket ediyor.

İşte tüm bunlar biraraya geldiğinde mutlu müşteriler görmek bize işimize daha ehemmiyetli, daha özverili ve daha iyi hizmet anlayışı ile çalışma azmi veriyor.