0224 221 18 88 - 0555 025 32 88

Vakıf Mh. 2. Vezüv Sk. No: 4/B Yıldırım/ BUR SA

info@bursacicekhaliyikama.com

Top
Image Alt

Bursa Kestel Halı Yıkama

Bursa Kestel Halı Yıkama olarak Kestel’in tüm bölgelerine ücretsiz halı yıkama temizleme servisimiz kapınıza kadar gelir, kirli halılarınızı alır, temizler ve kapınıza kadar getirir. Bursa Kestel Halı Yıkama ve Temizleme firması olarak, halı yıkama trendlerini, son teknolojiyi takip ederek gücümüze güç katıyor ve referanslarımızı genişletiyoruz. Bursa’nın her yerine olduğu gibi Bursa Kestel Halı Yıkama hizmetimizde bulunmaktadır.

Kestel’de nerede oturduğunuz bizim için kesinlikle önemli değil. Çünkü Bursa’da nerede olursanız olun Bursa Kestel Halı Yıkama kapınıza kadar hizmet vermektedir.

Avrupa’nın En İyi Halı Yıkama Şampuanları

Bursa Kestel Halı Yıkama servisimiz ile halılarınız Avrupa’nın en iyi halı yıkama şampuanları ile son teknoloji halı yıkama makinelerimiz ile yıkanmaktadır. Halılarınız pırıl pırıl bir şekilde adresinize ücretsiz servis aracımız ile teslim edilmektedir.

Bursa Kestel Halı Yıkama Özel Halı Özel Yıkama

Halılarınızın cinsi ve özelliklerine göre halılarınız büyük bir özenle ve titizlikle yıkanmaktadır. Halılarınızda en ufak bir deformasyon ve zedelenme olmamaktadır. Halılarınızın özelliklerine göre şampuan ve yıkama tercihleri halılarınızın cinsine göre belirlenmektedir.  El dokuma, step, nepal, bünyan, yün, akrilik, İran, makine ve diğer halı çeşitleri özelliklerine göre yıkanmakta ve dezenfekte edilmektedir. Bursa Kestel Halı Yıkama servisi olarak halılarınızı profesyonel ekimiz üstün teknoloji ve titizlikle yıkar. Halı yıkama firmaları arasında 14 yıllık bir geçmişe ve tecrübeye sahip olan firmamız, diğer halı yıkama servisleri içerisinde zirveye emin adımlarla çıkışını sürdürmektedir. Sizde Halınızı bize zamanı sevdiklerinize ayırmak istiyorsanız hemen iletişim numaralarından bize ulaşın…

Bursa Kestel Halı Yıkama Halı Deyip Geçmeyin !

Bayramdan bayrama veya özel günleriniz dışında halılarınızı yıkamaya vermiyorsanız büyük tehlike içerisinde olabilirsiniz. Günlük yaşantımızın içerisinde büyük yeri olan halılarımız biz kullanıcılar ve çocuklar için tehlikeli olabilmektedir. Antibakteriyel özellikli şampuan ve özel halı sıvıları ile halılarınızı derinlemesine temizliyor ve bakımını yapıyoruz. Halınızı Bursa Kestel Halı Yıkama servisimize teslim edin zamanı sevdiklerinize bırakın. Halınızı profesyonel ekibimiz tertemiz yıkayıp size en kısa sürede teslim etsin. Kestel’de nerede oturduğunuz Bursa Kestel Halı Yıkama için sorun teşkil etmemektedir. Kapınıza kadar gelir kirli halılarınızı yerinden teslim alır, yıkayıp özenle bir paketleme ile geri yerine bırakıyor ve halı yıkama servisine ek ücret ödemiyorsunuz.

Sizde profesyonel hizmet almak ve mutlu müşterilerimiz arasında yerinizi almak istiyorsanız hemen iletişim numaralarından bize ulaşın…