0224 221 18 88 - 0555 025 32 88

Vakıf Mh. 2. Vezüv Sk. No: 4/B Yıldırım/ BUR SA

info@bursacicekhaliyikama.com

Top
Image Alt

Bursa Kurtuluş Mahallesi Halı Yıkama

Bursa Kurtuluş Mahallesi Halı Yıkama Halı Yıkamada Yılların Tecrübesi

Bursa Kurtuluş Mahallesi Halı Yıkama; Ülkemizde en çok kullanılan mobilya ve eşyaların arasında halılar ön sıralarda gelmektedir. Evlerimizde başta salonlar olmak üzere tüm odalarda veya başka alanlarda halılar kullanılabilmektedir. Bu yoğun kullanımın sonucu olarak da halıların kirlenmesi ve lekelenmesi kaçınılmazdır. Bunun içinde bazen istenmeyen kirlenme ya da lekelenme sonucunda bazen de belirli dönemler halinde halı yıkama işlemi yapılması gerekmektedir. Bursa Kurtuluş Mahallesi Halı Yıkama ile yılların tecrübesi halı yıkama işlemlerine aktarılmaktadır. Halı yıkama işlemlerinde tecrübe ve bilgi önemlidir. Bunun içinde halı yıkama işlemleri için bunlara mutlaka dikkat etmelisiniz.

Her Türlü Halı İçin Güvenle Yıkama

Halı yıkama işlemleri için önemli noktalardan bir tanesi de yıkanacak halının türüne göre yıkama işleminin yapılmasıdır. Genel standartta halılar makine halısı olmaktadır. Ancak bunların dışında shaggy halılar, İran halıları, Isparta halıları veya Bünyan halısı gibi özel tür halılar bulunmaktadır. Bu halıların yıkanması için özel işlemler ve ekipmanlar gerekmektedir. Standart makine halılarına göre daha değerli olan bu halıların zarar görmemesi için özel dikkat ve işlemler gerekmektedir. Bu halıları daha uzun süre kullanabilmek için bunlara mutlaka dikkat edilmelidir. Bursa Kurtuluş Mahallesi Halı Yıkama ile halınızın türü ne olursa olsun sorunsuz temizlik yapılmaktadır. Özel olan halılarınız daha uzun süre sizlerin kullanımında olacaktır.

Özel Paketi İle Tertemiz Teslim Bursa Kurtuluş Mahallesi Halı Yıkama

Sanayi halı yıkama ile halılarınız adresinizden alındıktan sonra sorunsuzca temizlenip tekrar adresinize teslim edilmektedir. Bu işlemler tecrübeli ve konusunda uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Temizlenme işleminden sonra halılarınız teker teker paketlenmektedir. Halılar için özel hazırlanan paketlere konulan halılar kirlenmeden ve tozlanmadan tekrar adresinize teslim edilmektedir. Halılarınızın özel makineler ile en doğru şekilde yıkanması sonrası özel olarak paketlenmesi sayesinde hiçbir sorun yaşamazsınız.