0224 221 18 88 - 0555 025 32 88

Vakıf Mh. 2. Vezüv Sk. No: 4/B Yıldırım/ BUR SA

info@bursacicekhaliyikama.com

Top
Image Alt

Bursa Nilüfer Halı Yıkama

Bursa Nilüfer Halı Yıkama Servisi 14 yıldır Bursa halı yıkamacılığına öncülük eden, profesyonel ekip ve ekipmanları ile geleceğin halı yıkama hizmetlerinde söz sahibi firmalardan birisidir. 5000m² kapalı alanı ile günlük 2000m² halı yıkama kapasitesine sahip tesislerimizde halılarınız başkalarının halıları ile karışmadan yıkanır.

Avrupa’nın 1 numaralı halı şampuanı olan ERA111 Endüstriyel Naturemax ile halılarınız ilk günkü canlılığında ve antibakteriyel özelliği sayesinde içiniz rahat, eviniz bahar havasında olsun. Bursa Nilüfer Halı Yıkama hizmetlerimiz aynı gün ücretsiz servis ağı, yüzdeyüz müşteri memnuniyeti politikası ile icra edilmektedir.

Halılarınızı yetkinliğinden emin olmadığınız firmalara teslim etmeyin!

Bursa Nilüfer Halı Yıkama firması arıyorsanız Türkiye’nin en büyük halı yıkama kompleksi olan Bursa Nilüfer Halı Yıkama tam aradığınız halı yıkama servisidir. Servisimizde halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yastık yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, iran halısı yıkama, antika halı yıkama, halı tamiri gibi birçok hizmetten yararlanabilirsiniz.

Avrupa’dan ithal edilen özel makina parkurumuzda halılarınız derinlemesine temizlenir. Bakterilere karşı direnç sağlar ve bahar havasında mis gibi kokar.

Bursa Nilüfer’de binlerce kişi Bursa Nilüfer Halı Yıkamayı tercih ediyor.

Bursa Nilüfer Halı Yıkama firmamızda müşteri memnuniyeti kalite politikalarımızın başında geliyor. Buna göre tüm müşterilerimiz için web sayfamızda tüm sayfalarda ve Müşteri Yorumları sayfamızda şeffaf yorum özelliğimizi aktif ettik. Sizde firmamızda almış olduğunuz hizmete dair deneyimlerinizi diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için paylaşabilir, görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz.

Bursa Nilüfer Halı Yıkama hizmetleri Bursa tüm ilçelerde süper hızlı servis ağı ile aynı gün adresinize ulaşır. Söz verdiğimiz gün ve saatte tekrar adresinize teslim edilir. Dilerseniz istediğiniz ileri bir tarihte de teslimat yapabiliriz. Bunların dışında kapıda kredi kartı ile isteğe bağlı taksitli ödeme de yapabilirsiniz.

Sizde profesyonel bir halı yıkama firması ile çalışmak istemez misiniz? Bizi arayın, gelelim, halılarınızı tertemiz bir şekilde yıkayıp tekrar teslim edelim.