0224 221 18 88 - 0555 025 32 88

Vakıf Mh. 2. Vezüv Sk. No: 4/B Yıldırım/ BUR SA

info@bursacicekhaliyikama.com

Top
Image Alt

Bursa Osmangazi Halı Yıkama

Bursa Osmangazi Halı Yıkama Ücretsiz servis imkanıyla halılarınızı tüm Osmangazi ilçesinden, kapınızdan alıp kapınıza geri getiriyoruz. 14 Yıllık tecrübeyle ve profesyonel halı yıkama makineleriyle işimizi en iyi kalitede yapıyor, yıllara meydan okuyarak kendimizi ve halı yıkama teknolojilerini yakından takip ediyor, geliştiriyoruz. Eğer sizde Bursa Osmangazi Halı Yıkama servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Osmangazi ’de nerede olursanız olun, servis araçlarımız kapınıza kadar gelip halılarınızı kapınızdan alıp, temizleyip tekrar kapınıza kadar geri getirmektedir. Sloganımızda olduğu gibi, “halınızı bize, zamanı sevdiklerinize bırakın” diyoruz. Son teknoloji halı yıkama makinelerimiz ile halınızı hiç bir yıpranma, deforme vb. olmadan tertemiz bir şekilde pırıl pırıl sizlere teslim ediyoruz. Emanetiniz emanetimizdir.

Osmangazi ’de nerede oturduğunuz bizim için hiç sorun değil ! sadece bir telefon kadar size yakınız. Bursa Osmangazi Halı Yıkama telefon numaralarından birini arayın hemen servisimiz kapınıza gelsin. Bursa Osmangazi Halı Yıkama servis hizmeti günün her saatinde sizler için hizmet vermektedir.

Uygun Fiyat, Geniş Hizmet Yelpazesi Bursa Osmangazi Halı Yıkama’da !

Uygun fiyat avantajıyla tüm Osmangazi ilçesine halı yıkama, koltuk yıkama, cam silme, duvar silme, İnşaat sonrası temizlik, jaluzi temizliği gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Halılarınızda kesinlikle temizlik izi ve benzeri kalıntı olmamaktadır. Bursa Osmangazi Halı Yıkama olarak bunun hassasiyetini en yüksek derecede incelemekteyiz.

Avrupa’nın en iyi şampuanını kullanıyoruz !

Era 111 halı şampuanları Avrupa’nın 1 numaralı halı şampuanıdır. Antibakteriyel, sağlık bakanlığı onaylı, çeşitli üniversitelerin laboratuvarlarında incelenmiş en kaliteli halı şampuanı özelliğine sahiptir. Halılarınızı korozyona ve mikroplara karşı korur. Dokusuna zarar vermez ve uzun süre hijyenik kalmasını sağlar.

Osmangazi Denince Bursa Osmangazi Halı Yıkama Hizmeti aklınızda bulunsun! 

Bursa Osmangazi ilçesinde nerede ikamet ettiğinizin bizim için bir önemi yok, Osmangazi ’de nerede olursanız olun, Bursa Osmangazi Halı Yıkama servisimiz anında kapınıza gelir ve halınızı uygun fiyat avantajıyla pırıl pırıl eder ve kapınıza kadar getirip size teslim eder. Halı yıkama servisimiz ücretsizdir. Nerede olursanız olun ücretsiz servisimiz kapıdan kapıya hizmet vermektedir.

  • Firmamız kesinlikle merdiven altı bir firma değildir !
  • Avrupa’nın en iyi şampuanlarıyla yıkama yapılmaktadır.
  • Ücretsiz servis hizmeti vardır.
  • Uygun fiyat avantajları vardır.
  • Güler yüz hizmet
  • Temiz ve özenli paketleme