0224 221 18 88 - 0555 025 32 88

Vakıf Mh. 2. Vezüv Sk. No: 4/B Yıldırım/ BUR SA

info@bursacicekhaliyikama.com

Top
Image Alt

Bursa Özlüce Halı Yıkama

Bursa Özlüce Halı Yıkama Servisi

Bursa Özlüce Halı Yıkama tüm özlüce çevresinde faaliyet göstermektedir. 14 Yıllık tecrübesi ile halkalıda binlerce portföye sahip, halılarınızı güvenle yıkatabileceğiniz Bursa’nın nadir halı yıkamacılarından biri olan Bursa Özlüce Halı Yıkama son yıllarda yaptığı atılımlarla halı yıkama sektöründe adından sıkça söz ettirmekte, %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her geçen gün portföyünü artırmaktadır.

14 yıldır sadece halı yıkıyoruz!

Bursa Özlüce Halı Yıkama bir oto yıkama servisi değildir. Halı yıkama sektöründe 5000m2 kapalı alana sahip, geniş araç filosu ve müşteri hizmetleri ağı ile tam bir profesyoneldir.

Bursa Özlüce Halı Yıkama’da halılarınız başkalarının halıları ile karışmadan yıkanır.

2017 yılı başı itibari ile Özlüce ve çevresine özel atılımlar yapan firmamız, bölge için ayrı bir ekip kurmuş ve bu ekip sadece halkalıya hizmet vermektedir.

Bursa Özlüce Halı Yıkama servisinde halılarınız son teknoloji ürünleri halı yıkama parkurlarımızda başkalarının halıları ile asla karışmadan kişiye özel yıkama sistemlerimizde yıkanmaktadır.

Bursa Özlüce Halı Yıkama Avrupa’nın 1 nuramalı halı şampuanı ERA111 kullanıyor!

Era 111 halı şampuanları Avrupa’nın 1 numaralı halı şampuanıdır. Antibakteriyel, sağlık bakanlığı onaylı, çeşitli üniversitelerin laboratuvarlarında incelenmiş en kaliteli halı şampuanı özelliğine sahiptir. Halılarınızı korozyona ve mikroplara karşı korur. Dokusuna zarar vermez ve uzun süre hijyenik kalmasını sağlar.

Bursa Özlüce Halı Yıkama dendiğinde aklınızda bulunsun; Bursa Çiçek Halı Yıkama

Servisimiz bünyesinde halı yıkamanın dışında Halı Tamiri – Yorgan Yıkama – Yastık Yıkama – Battaniye Yıkama – Yerinde Yıkama – Koltuk Yıkama hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Halıların onlarca çeşidi var. Bursa Özlüce Halı Yıkama her halıyı cinsine göre özel bir yıkama yöntemi ile yıkamaktadır. Bu sayede halılarınız yıkanırken zarar görmez ve uzun yıllar ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

Bursa Özlüce Halı Tamiri

Bursa Özlüce Halı tamiri yaptırabileceğiniz firma yok denecek kadar azdır. Atadan dededen kalma veya Antika halılarınız zamanla yıpranmış ve korozyona uğramaya başlamış olabilir. Uzun yıllar bu halıları saklamak, nesilden nesile bırakmak isteyebilirsiniz. Bu görüşte olan yüzlerce müşterimiz ile yıllardır karşılaşıyoruz. Yıllarını halı dokuma işine vermiş işinde ehil ustalarımız tarafından her türlü Antika vb. eski halılarınızı orjinaline uygun olarak tadilattan geçiriyoruz.

Halılarınızda kesinlikle tadilat izi kalmaz!

Halının dokuma cinsine göre kendi orjinal ipliklerinde özel dokuma tezgahlarında tadilatlarını yapıp uzun yıllar saklanmasını sağlayabiliyoruz.Sizde halkalıda yaşıyorsanız, özlücedeki yüzlerce müşterimiz arasına şimdi katılın! Kalite, Güven ve %100 Memnuniyetin farkına varın.