0224 221 18 88 - 0555 025 32 88

Vakıf Mh. 2. Vezüv Sk. No: 4/B Yıldırım/ BUR SA

info@bursacicekhaliyikama.com

Top
Image Alt

Bursa Sırameşeler Halı Yıkama

Bursa Sırameşeler’de Kusursuz Halı Yıkama

Bursa Sırameşeler Halı Yıkama sizlere en kusursuz halı yıkama hizmetini sağlıyor. İş yeri ve ev gibi yaşam alanlarında bulunan halılar zamanla kirlenir ve mikroplar barındırır. Bu nedenle kusursuz bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Elle yapılan yıkama işlemleri halıların tamamen temizlenmesini ve hijyenik hale gelmesini sağlayamaz. Bu nedenle son teknoloji ürünleri ve antibakteriyel ürünlerle yıkama işleminin gerçekleştirilmesi gerekir. Kendi imkanlarınız yerine profesyonel firmadan hizmet sağlayarak en kusursuz halı temizliğine kolayca ulaşmanız mümkün.

Bursa Sırameşeler Halı Yıkama Hizmeti

Bursa Sırameşeler Halı Yıkama hizmetine başvurarak halılarınızın kaliteli bir şekilde yıkanmasını sağlayabilirsiniz. Halılar en kaliteli makinelerde yıkanır ve durulanır. Daha sonra sıkma ve kurutma işlemlerinden geçirilir. Son kontrol işlemlerinden geçirildikten sonra da paketlenir ve adrese teslimi yapılır. Tüm işlemler için otomatik makineler kullanılmaktadır. Bu sayede halı yıkama işlemleri kusursuz şekilde uygulanır. Tüm halı türlerine göre farklı yıkama seçenekleri mevcuttur. Böylece tüm halı çeşitleri kolay bir şekilde yıkanabilmektedir. Halı yıkama işlemi oldukça kısa bir zamanda yapılmaktadır. Bu nedenle halılarınızı kısa süre sonra tekrar sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Belirttiğiniz tarihte siparişleriniz teslim alınıp, numaralandırılır. Kontrolleri yapılarak halıda bulunan leke, yırtık gibi sorunlar tespit edilir. Halıların ölçme işlemi de yapılır. Böylece yıkama işlemi ve ücretlendirme belirlenir. Daha sonrasında yıkama işlemleri en kusursuz şekilde sağlanır.

Ekonomik Halı Yıkama

Bursa Sırameşeler Halı Yıkama hizmeti oldukça uygun fiyatlara sizlere sunulmaktadır. Bu nedenle tereddüt etmeden dilediğiniz zaman bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Ayrıca halılar ücretsiz özel servislerle adresinizden teslim alınır ve tüm yıkama işlemleri gerçekleştirildikten sonra paketlenerek sizlere kusursuz bir şekilde teslim edilir. Bursa Sırameşeler’de yaşıyorsanız alanında uzman ve tecrübeli kişilerden destek alarak halılarınızı yıkatabilirsiniz.