0224 221 18 88 - 0555 025 32 88

Vakıf Mh. 2. Vezüv Sk. No: 4/B Yıldırım/ BUR SA

info@bursacicekhaliyikama.com

Top
Image Alt

Bursa Yıldırım Halı Yıkama

Bursa Yıldırım Halı Yıkama Bursa’nın en büyük halı yıkama fabrikası Bursa Yıldırım Halı Yıkama’da halılarınız başkalarının halıları ile karışmadan yıkanır. Tam otomatik sistemlerimiz sayesinde halılarınız ilk günkü parlaklığında, eviniz bahar havasında olsun.

Bursa Yıldırım Halı Yıkama firması arıyorsanız, halı yıkamacınızın mesleki yeterlilikte olmasına özen gösteriniz. Halılarınızı kurumsal, işinin arkasında durabilecek firmaları tercih etmeniz ileride yaşayacağınız olası sorunların önüne geçecektir. Bursa Yıldırım Halı Yıkama hizmeti almadan bu hususlara dikkat etmenizi önemle hatırlatırız.

 

“Bursa Yıldırım Halı Yıkama’da halılarınız Avrupa’nın 1 numarası ERA111 ile yıkanıyor.”

Halılarınızın ehil firmalarca yıkanması sağlığınız açısından büyük önem taşımaktadır. Sevdiklerinizin bütün gün halılarınızın üzerinde yaşamlarını sürdürdüklerini düşündüğünüzde en çok hijyenik olması gereken yerlerin başında halılarınızın geldiğini anlayacaksınız. Hertürlü halı, yapısı gereği bakteri barındırmaya son derece müsait ve bir o kadarda evimizde olması kesinlikle şart olan eşyaların başında gelir. Halıların bakterilerden arındırılması, yetkinliğinden emin olunan firmalarca yıkanması ileride başınıza gelebilecek sağlık sorunlarının önünde bir set oluşturacaktır.

Bursa Yıldırım Halı Yıkama hizmeti alan binlerce müşteri portföyüne sahip Bursa Yıldırım Halı Yıkama her yıl geliştirdiği makina parkuru, güler yüzlü hizmet anlayışı ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti politikası ile halı yıkama sektöründe inovasyonun öncüsü olmaya devam ediyor.

 

Bursa Yıldırım Halı Yıkama hizmetleri olarak halılarınızı Oto Yıkama ve Merdiven altı yetkisiz firmalarda yıkatmamanızın önemine bir kez daha vurgu yapmak isteriz. Halılarınız üzerinde tüm gün siz ve sevdiklerinizin yaşamınızı geçirdiğinizi daha önce hatırlatmıştık. Bir arabanın motorunun yıkandığı ortamda halılarınızı yıkatmak ister miydiniz? Peki ya yüzlerce halının aynı anda kir pas içinde bir su havuzunun içinde hep birlikte yıkandığını hayal edebiliyor musunuz? Bursa Yıldırım Halı Yıkama hizmeti almak istiyorsanız Türkiye’nin en büyük halı yıkama kopmleksi olan Bursa Yıldırım Halı Yıkama daima yanınızda!

Arayın! gelelim, halılarınızı aynı gün ücretsiz servis olanaklarımızla adresinizden alıp tertemiz yıkayıp, söz verdiğimiz gün ve saatte adresinize teslim edelim. Üstelik kapıda kredi kartı ile ödemenizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.