0224 221 18 88 - 0555 025 32 88

Vakıf Mh. 2. Vezüv Sk. No: 4/B Yıldırım/ BUR SA

info@bursacicekhaliyikama.com

Top
Image Alt

Bursa Gürsu Halı Yıkama

Bursa Gürsu Halı Yıkama firmamız, geçmişten günümüze kadar insanlar özellikle bayanlar evlerinin temizliğine dikkat etmektedirler. Evlerimizin vazgeçilmezi olan halılarının temizliği hususunda titiz davranmaktadırlar. Ancak takdir edersiniz ki iş hayatının verdiği yorgunluk ile halılarımızı temizleyemeyebiliyoruz. İşte tam bu noktada bu işi yapmak için kurulmuş firmalar devreye giriyor. Peki, firmalar halılarınızı nasıl temizliyor?

Halılarınızın Geçtiği İşlemler

Halılarınız fabrikamıza geldikten sonra ilk olarak toz alma makinesinden geçirilir. Üzerinde kenarında bulunan tozlar temizlenir ve yıkamadan alınacak başarı artırılır.

•Tozları alınan halılar ana makine olan yıkama makinesine alınırlar. Bu makine halılarınızı en güzel şekilde yıkayacak ve durulayacaktır.

•Daha sonra sıkma makinelerine alınan halılarınızın suyu sıkılır ve minimum nem oranı ile kurutma süresini azaltılır.

•Tüm bu işlemler neticesinde tertemiz olan halılarınız büyük klimalara alınır ve kurumaya bırakılır.

Hangi Firma Halılarınızı En Güzel Şekilde Yıkar?

Birçok Bursa Gürsu Halı Yıkama fabrikasından hangisi daha iyidir diye araştırma yaptığınız zaman bazı kriterler ile yola çıkarsınız. Bir firmanın halınızı yıkama ve teslim etme süresi bir kriterdir. Kullandığı makinelerin kalitesi, çalışanlarının özverisi, çalışkanlığı bir kriterdir. Bununla birlikte, firmanın şube sayısı, müşteri hacmi gibi etkenler de belirleyici özellikler arasında girebilmektedir.

Bursa Gürsu Halı Yıkama Bursa’nın En İyisiyiz

Bursa Gürsu Halı Yıkamaa olarak gerek personellerimiz, gerek kullandığımız makineler, gerekse müşteri potansiyeli olarak sayılı firmalar içerisindeyiz. Bizleri Bursa’nın en iyi yapan şey yaptığımız işin ciddiyetinde olmamızdır. Halılarınıza maksimum değer gösterip, yüksek hizmet kalitesi ile halılarınızı pırıl pırıl yapmaktayız.Sizler de Bursa’nın en iyi firmasında halılarınız yıkatmak ve bu deneyimi yaşamak istiyorsanız, bizleri denemenizi öneriyoruz.

Deneyen müşterilerimizin neredeyse tamamı memnun kaldı ve kalıcı müşterilerimiz oldular. Bu memnuniyete ortak olmak istemez misiniz?