0224 221 18 88 - 0555 025 32 88

Vakıf Mh. 2. Vezüv Sk. No: 4/B Yıldırım/ BUR SA

info@bursacicekhaliyikama.com

Top
Image Alt

Bursa Nilüfer Alaaddinbey Mahallesi Halı Yıkama

Bursa Nilüfer Alaaddinbey Mahallesi Halı Yıkama

Profesyonel halı yıkama; halıların zarar görmeden, derinlemesine temizlenmesi işlemine denilir. Kullanılan halılar belirli bir zaman içerisinde tozlanabilmekte ve tozlanmaya bağlı olarak görüntüsü de etkilenebilmektedir. Halılar düzenli olarak en az yılda bir yıkanmalıdır. Bu sayede halınızın desenleri daha canlı olacak ve görsel açıdan şık bir duruş sergileyecektir. Firmamız halı yıkama konusunda profesyonel hizmet sunarak tüm halı çeşitlerini en kısa süre içerisinde yıkamakta ve size teslim etmektedir.

Halılarınıza profesyonel halı yıkama metotları uygulanarak işlem yapılmakta modern yıkama ünitelerinde yıkanmaktadır. Özel leke çıkarıcı şampuanlar ve temizleyiciler kullanılmaktadır. Bu sayede halınız daha temiz olacağı gibi desenleri de canlılık kazanacaktır. Tüm bu hizmetler kurumsal kimlik adı altında verilmekte ve garantili hizmet sunulmaktadır.  Derinlemesine temizlik yapılarak halınızın içerisinde oluşan kirler kısa süre içerisinde temizlenmektedir.

Profesyonel halı yıkama hizmetinde yararlanmak ve halılarınızı ekonomik fiyat politikasına uygun olarak yıkatmak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri memnuniyet garantili bu hizmet ile halılarınızı 6 ayda bir yıkatabilir ve gözle görülen temizliğe şahit olabilirsiniz.

Profesyonel Halı yıkama, yere serdiğiniz halılarınızın ve duvardan duvara halılarınızın temiz ve sağlıklı kalmasının en etkili yoludur.

Çok sık kullanılmayan mekânlarda bile halılar; tozlanmaya, kirlenmeye, gıda döküntülerine, bakterilere, uçucu özellikteki organik bileşiklere ve pek çok zararlı maddeye maruz kalır. Halıları düzenli olarak süpürmek, yüzeysel temizleme için etkili olurken, halı yüzeylerinin altında biriken zararlı maddeler ancak profesyonel halı yıkama ile temizlenebilmektedir.

Düzenli halı yıkama, halıları derinlemesine temizleyerek onları uzun süre kullanmanızı sağlamakla kalmaz, daha rahat nefes aldığınız sağlıklı bir yaşama mekânı oluşturmanızda da size yardımcı olur.

Halı yıkama sıklığı; halınızın bulunduğu odanın kullanım yoğunluğu, halınızda lekeler oluşup oluşmadığı, evinizde çocuk veya ev hayvanı bulunup bulunmaması ve ev sakinlerinin alerjisi olup olmaması gibi durumlara göre artabilmekle beraber, uzmanlar halıların yılda en az 2 kez profesyonel olarak yıkanmasını tavsiye etmektedir.

Halı Yıkama Öncesi İşlemlerimiz

Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler, kalite standartları gereği kayıt altına alınır. Sizden alınan randevuya göre halılarınız adresinizden uzman personelimiz tarafından teslim alınır, kullanılan ipliğe, dokuma tekniğine ve boya cinsine göre gruplandırılır, Gruplandırılan halılar, önce bazı kontrollerden geçirilir. Halının ne kadar kirli olduğu, herhangi bir leke veya deformasyon olup olmadığı, overlok ve saçak yenileme ihtiyacı olup olmadığı belirlenir.

Kontrol işleminden sonra metrekare olarak ölçülen halının temizleme ücreti hesaplanır. Bu ücret; toplam m² ve m² temizleme birim ücretiyle çarpılarak hesaplanır, onayınız halinde halılarınız uzman personelimiz tarafından teslim tarihi size bildirilerek teslim alınır.

 

YERİNDE HALI YIKAMA HİZMETİMİZ
Yıkama işlemlerimizi otomatik makinelerimiz ile halıların bulunduğu noktada gerçekleştiriyoruz. Taşıma işlemine gerek kalmadığı için, etkili ve hızlı sonuç elde etmenizi sağlıyoruz.
Talep etmeniz durumunda adresinize ulaşacak uzman ekibimizle, halılarınızın türüne göre otomatik makineleri ve kaliteli malzeme seçenekleriyle halılarınızı temizleyerek teslim ediyoruz.
Kullanmış olduğumuz anti bakteriyel şampuanlarımız ile halılarınızda temizliğin yanı sıra hijyenik ve kaliteli sonuçlar elde ediyoruz.
Uygun fiyat seçenekleri üzerinden hizmet almak istediğiniz her durumda firmamız ile yapacağınız görüşme sayesinde istediğiniz bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.
İhtiyaç duyduğunuz her durumda Bursa’nın farklı ilçelerinde vermiş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bu konuda yeterli sayıdaki profesyonel ekibimiz ile en kısa süre içerisinde adresinize ulaşabiliriz.

 

Avrupa’nın 1 numaralı halı şampuanı olan ERA111 Endüstriyel Naturemax ile halılarınız ilk günkü canlılığında ve antibakteriyel özelliği sayesinde içiniz rahat, eviniz bahar havasında olsun. Bursa Nilüfer Halı Yıkama hizmetlerimiz aynı gün ücretsiz servis ağı, yüzdeyüz müşteri memnuniyeti politikası ile icra edilmektedir.

Halılarınızı yetkinliğinden emin olmadığınız firmalara teslim etmeyin!

Bursa Nilüfer Halı Yıkama firması arıyorsanız Türkiye’nin en büyük halı yıkama kompleksi olan Bursa Nilüfer Halı Yıkama tam aradığınız halı yıkama servisidir. Servisimizde halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yastık yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, iran halısı yıkama, antika halı yıkama, halı tamiri gibi birçok hizmetten yararlanabilirsiniz.

Avrupa’dan ithal edilen özel makina parkurumuzda halılarınız derinlemesine temizlenir. Bakterilere karşı direnç sağlar ve bahar havasında mis gibi kokar.