0224 221 18 88 - 0555 025 32 88

Vakıf Mh. 2. Vezüv Sk. No: 4/B Yıldırım/ BUR SA

info@bursacicekhaliyikama.com

Top
Image Alt

Bursa Yeni Mahalle Halı Yıkama

Bursa Yeni Mahalle Halı Yıkama Alanında Kalitenin Adresi

Halı yıkama uygulamaları evlerin temizliğinde en önemli alanlardır. Çünkü halılar, çevresel etmenlerden çok çabuk etkilenirler ve kirleri içlerinde hapsederler. Halının içinde hapsedilen kir çoğu zaman gözle dahi görülmez. Fakat farkında olmadan çeşitli hastalıklara, rahatsızlıklara sebebiyet verebilir. Özellikle yerde emekleyen çocuklar için bu risk çok daha fazladır. Bu yüzden zaman zaman yıkanmaları gerekir. Bursa Yeni Mahalle Halı Yıkama hizmetlerinden yaralanarak ister makine halısı, ister el dokuması halı olsun, bütün halılarınızı uygun fiyatlara, üstün kalitede yıkattırabilirsiniz. Bunun için firmamızla iletişime geçerek bir telefon etmeniz yeterli.

Bursa Yeni Mahalle Halı Yıkama Uygulamasının Hizmet Prensibi

Bursa Yeni Mahalle Halı Yıkama avantajlarından faydalanmak için telefon ederek firmamıza ulaşmanız halinde halılarınız sizin talep ettiğiniz gün ve saatte evinizden teslim alınır. Örneğin gündüzleri müsait değilsinizdir. İştesinizdir. Bu durumlarda akşamları dahi halılarınız evinizden teslim alınabilir. Makbuz karşılığı alınan halılarınız tam otomatik makinalarımızda temizlik işlemlerine dâhil edilir. Öncelikler toz alma makinasında toz dâhil yabancı maddelerden arındırılır. Leke kontrolü yapılarak, varsa, lekeye uygun temizlik yöntemi, deterjan türü belirlenir ve lekelere özel işlem uygulanır. Ardından halılarınız özelliklerine uygun olarak otomatik yıkama makinasında fırçalama, durulama işlemine tabi tutulur. Saf su ile durulanan halılarınız buradan sıkma makinasına gönderilerek suyu sıkılır. Suyu da sıkılan halılar ardından kapalı alanda doğal kurutma işlemlerine tabi tutulur. Kurutma işlemi bittiğinde halılarınız kalite kontrol uygulamasına tabi tutularak herhangi bir sıkıntı olup olmadığı tamamen kontrol edilir. Kontrol işleminden sonra anti bakteriyel poşetlerle ambalajlanan halılarınız servise hazır hale getirilmiş olur.

Bursa Yeni Mahalle Halı Yıkama Hizmetinde Önceliğimiz

Temizlik işlemleri biten halılarınız yine sizin uygun olduğunuz gün ve saatte adresinize teslim edilir. Bursa Yeni Mahalle Halı Yıkama uygulamalarında, önceliğimiz sizlere daha nezih, daha sağlıklı bir yaşam alanı sunmaktır. Bu sebeple hem sağlığınız hem konforunuz önceliklidir.